دستگاه ردياب، موقعيت را به صورت دقيق تعيين ميكند

۱,۵۴۹ بازديد


منبع تغذيه آنها به گونهاي ساخته شده است كه قابليت نگهداري شارژ براي مدت طولاني را دارد. ردياب شارژي به گونهاي ساخته شده است كه نياز به سيمكشي و نصب ندارد. با استفاده از ردياب آنلاين، شما قادرهستيد كه موقعيت مكاني خودروي خود را به صورت آنلاين و لحظه اي مشاهده كنيد. و مجازي مورد مشاهده قرار دهيد. به همين دليل تنها با استفاده از اين نمونه سيستمهاي امنيتي نميتوانيد ايمني اتومبيل خود را افزايش دهيد و توصيه ما اين است كه حتما خودرو شما داراي ردياب خودرو باشد. با اين قابليت شما مي توانيد تمامي صداهاي داخل اتاق خودرو را شنود كنيد. بطور كلي اكثر ردياب هاي خودرو كه در بازار وجود دارند ، متعلق به شركت هاي خارجي هستند و براي اينكه وارد كشور شوند هزينه اي براي آنها مي شود كه طبيعتا واحد اين هزينه دلار مي باشد. نمونه دلخواه را انتخاب مي كند، برند ماجيكار از نمونه هاي مطرح در دنيا محسوب مي شود كه با پرداخت هزينه هر چند گران ديگر دغدغه سرقت خودرو را نخواهيد داشت. پنل تحت وب Tracksolid Pro يك سيستم كامل و يكپارچه است كه به كاربران امكان مي دهد از گزارش هاي مختلف ردياب خروجي با فرمت اكسل تهيه كنند. 

اگرچه چند ورژن مختلف از دستگاه و نرم افزار ردياب طراحي و ساخته شده ، اما همگي قيمتي در بازه يك ميليون تا يك ميليون و ۵۰۰ هزار تومان دارند. عمر شارژ اين نوع باتريها از چند ساعت تا 1 روز بعد از قطع كردن منبع تغذيه است. برخي از آنها حتي ميتوانند شارژ را تا 5 سال نگه دارند. بنابراين افراد به دنبال راه حلهاي ديگر مانند GPS خودرو هستند تا در صورت بروز سرقت خودرو، قابليت رديابي داشته باشد تا هر چه سريعتر به آن دست پيدا كنند. امكان دارد افراد به دنبال رديابي با نصب راحت و آسان باشند كه در اين صورت جي پي اس شارژي مناسب است؛ ولي عده اي ديگر به دنبال جي پي اس خودرو پيشرفته تري هستند كه در اين صورت مي توان جي پي اس سيمي را معرفي كرد. امروزه با رشد آپارتمانها و بعضا نبود پاركينگ شخصي، افراد به دنبال سيستمهاي امنيتي هستند كه در نبود آنها از جان و مالشان محافظت كند.
آنها اطلاعات لازم همانند زمان و مكان و هر اطلاعات ديگري كه نياز داشته باشيد را نشان ميدهند. به خاطر داشته باشيد كه اين دستگاه صرفا به منظور رديابي خودرو به كار نميروند؛ بلكه به منظور حفاظت از افراد سالمند و كودكان نيز انجام ميشود. بهدليل ابعاد كوچك ردياب مغناطيسي IR۱۸۰ بهعنوان ردياب موتورسيكلت نيز استفاده ميشود. با استفاده از اپليكيشن و يا ارسال پيامك مي توانيد خودرو را از راه دور خاموش كنيد و در واقع برق خودرو را قطع كنيد. اين مكان ياب با دو نوع باتري داخلي كه داراي ظرفيت متفاوتي هستند ارائه مي شود. قدرت آهنربايي آنان به قدري زياد است كه حتي در برابر شديدترين ضربهها نيز مقاومت ميكنند. اما بايد توجه داشته باشيد كه محافظت از دست سارقان نيز از وظايف دستگاه هاي ردياب است. اما چرا يك پنل رديابي مهم است و بايد قبل از خريد ردياب به آن دقت كرد ؟ لطفا قبل از خريد جي پي اس و دزدگير ماشين، اطلاعات لازم را بدست آوريد. يكي از امتيازهاي خريد از ايران رهياب بهرهمندي از خدمات پس از فروش و پشتيباني كارشناسان متخصص اين مجموعه است.
اگر هم ساكن شهرستان هستيد ، ميتوانيد با بخش فروش ما در قسمت تماس با ما پيام ارسال كنيد و يا با شماره هاي ما تماس بگيريد . البته اين امكان جديد با درخواست صاحب خودرو از نماينده هاي فروش محصولات وايزر بر خودرو نصب خواهد شد. برند نيز امروزه از عواملي است كه در قيمت همه ي محصولات تاثير گذار مي باشد. هشدار باز شدن درب: يكي از قابليت هايي كه ردياب هاي حرفه اي دارند هشدار باز شدن درب مي باشد. دارايي هايي كه اگر از دست بدهيم، هميشه حسرت آن را خواهيم خورد و هيچ گاه خود را جهت كوتاهي و بي مسئوليتي نخواهيم بخشيد. البته همواره پيشنهاد ما جهت نصب دستگاه مراجعه به نمايندگان رسمي مي باشد. شنود داخل كابين: يكي از قابليت هاي بهترين اپليكيشن ردياب خودرو امكان شنود داخل كابين مي باشد. با توجه به مواردي كه گفته شد بهترين براي هر كسي معنا و مفهوم متفاوتي دارد. هر كسي بايد با توجه به نيازهاي خود مشخصات بهترين ردياب خودرو را شناسايي كند. اگر توضيح بهتر بخواهيد بايد گفت 12 ماهواره با بررسي دستگاه ردياب، موقعيت را به صورت دقيق تعيين ميكنند. برخي از دستگاههاي ردياب، به دليل آنكه داراي باتريهاي شارژي هستند. استفاده از ردياب خودرو نه تنها از سرقت خودرو جلوگيري ميكند، بلكه از ديگر مزاياي آن مي توان به افزايش بهره وري راننده و همچنين كاهش مصرف سوخت نيز اشاره كرد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.